Toz-team

Bestuur

Wim - Voorzitter turnclub olympia zwijnaarde TOZ

Naam:
Wim
Dhossche

Functie:
Voorzitter

Anne - Secretaris turnclub olympia zwijnaarde TOZ

Naam:
Anne
Van der Eecken

Functie:
Secretaris

Peggy - Bestuurslid turnclub olympia zwijnaarde TOZ

Naam:
Peggy
Hesta

Functie:
Bestuurslid

Claudine - Bestuurslid turnclub olympia zwijnaarde TOZ

Naam:
Claudine
Steurbaut

Functie:
Bestuurslid

Tineke - Coach trainers turnclub olympia zwijnaarde TOZ

Naam:
Tineke
Wijnans

Functie:
Coach trainers

Anja - Coach trainers turnclub olympia zwijnaarde TOZ

Naam:
Anja
Vlassembroeck

Functie:
Bestuurslid

Anneke - Kledij turnclub olympia zwijnaarde TOZ

Naam:
Anneke
Vander Schueren

Functie:
Pedacoach
Kledij

Veronique - Bestuurslid turnclub olympia zwijnaarde TOZ

Naam:
Veronique
Lybaert

Functie:
Bestuurslid

Trainers

Kleuterturnen

Coach

Naam:  Jolien De Bruyne

GSM:  0479 07 47 97

E-mail:  joliendebruyne1997@gmail.com

Trainers

Naam:  Aline Dhossche

E-mail:  aline.dhossche@gmail.com

Naam:  Anna Van Eldik

E-mail:  anneve21@gmail.com

Naam:  Wouter Hernalsteen

E-mail:  wouter.hernalsteen@gmail.com

Naam:  Jolien Everaert

E-mail:  everaertjolien14@gmail.com

Naam:  Katrien De Wilde

E-mail:  kaatje.dw@gmail.com

Hulptrainers

Naam:  Jolien Hernalsteen

E-mail:  jolien.hernalsteen@telenet.be

Basisgroepen

Coach

Naam:  Sander Everaert

GSM:  0474 05 33 68

E-mail:  sander.everaert18@gmail.com

Trainers

Naam:  Anna Van Eldik

E-mail:  anneve21@gmail.com

Naam:  Anne Steenackers

E-mail:  anne.koekepanne@hotmail.com

Naam:  Ann-sofie Decoussemaker

E-mail:  ann.sofie.decoussemaker@gmail.com

Naam:  Jolien Everaert

E-mail:  everaertjolien14@gmail.com

Naam:  Matice Moens

E-mail:  maticemoens@live.be

Hulptrainers

Naam:  Inge Van Eldik

E-mail:  ingeve21@gmail.com

Naam:  Lisa Van der Meeren

E-mail:  lisa.van.der.meeren@gmail.com

Naam:  Seppe Van Schelstraete

E-mail:  seppe_vs@hotmail.com

Naam:  Noah Moens

E-mail:  moensnoah@gmail.com

TIO

Naam:  Nina De Wilde

E-mail:  nina.de.wilde@icloud.com

Naam:  Eline De Groote

E-mail:  eline.degroote@yahoo.fr

Naam:  Margot Moens

E-mail:  moensm14@Dbz.be

Naam:  Luna Verschuren

E-mail:  lunaverschuren@gmail.com

Naam:  Emily Verstrepen

E-mail:  els.vanvliet@telenet.be

Naam:  Justine Dhossche

E-mail:  justinedhossche@hotmail.com

Acrobaten

Coach

Naam:  Matice Moens

GSM:  0478 84 98 96

E-mail:  maticemoens@live.be

Trainers

Naam:  Ann-sofie Decoussemaker

E-mail:  ann.sofie.decoussemaker@gmail.com

Naam:  Laurens Lapiere

E-mail:  laurenslapiere@hotmail.com

Naam:  Stella Zeimpekis

E-mail:  stella.zeimpelkis@icloud.com

Hulptrainers

Naam:  Inge Van Eldik

E-mail:  ingeve21@gmail.com

Naam:  Lisa Van der Meeren

E-mail:  lisa.van.der.meeren@gmail.com

Naam:  Seppe Van Schelstraete

E-mail:  seppe_vs@hotmail.com

Trampoline

Coach

Naam:  Gertjan Claus

GSM:  0494 63 92 91

E-mail:  gertjanclaus@hotmail.com

Trainers

Naam:  Jan-Bart Claus

E-mail:  jan-bart@telenet.be

Naam:  Jasper Braeckman

E-mail:  jasper.braeckman@hotmail.com

Naam:  Sander Everaert

E-mail:  sander.everaert18@gmail.com

Hulptrainers

Naam:  Noah Moens

E-mail:  moensnoah@gmail.com

TIO

Naam:  Felicien Lebegge

E-mail:  felicien.lebegge@gmail.com

Naam:  Alexander Rogiers

E-mail:  alexander.rogiers723@gmail.com

Total Gym

Coach

Naam:  Niels De Bruyne

GSM:  0475 68 96 20

E-mail:  niels.debruyne@hotmail.com

Trainers

Naam:  Annelies De Bruyne

E-mail:  annelies_debruyne_7@msn.com

Naam:  Emma Claus

E-mail:  emma@clauskes.net

Naam:  Gil Van Ceulebroeck

E-mail:  gil.van.ceulebroeck@hotmail.com

Naam:  Hubert Hernalsteen

E-mail:  hubert.hernalsteen@telenet.be

Naam:  Jolien De Bruyne

E-mail:  joliendebruyne_jdb@telenet.be

Naam:  Wouter Hernalsteen

E-mail:  wouter.hernalsteen@gmail.com

Hulptrainers

Naam:  Inge Van Eldik

E-mail:  ingeve21@gmail.com

Naam:  Jolien Hernalsteen

E-mail:  jolien.hernalsteen@telenet.be

Tumbling

Coach

Naam:  Camille Lievens

GSM:  0478 57 27 27

E-mail:  lievens.camille@hotmail.com

Trainers

Naam:  Ilse Maebe

E-mail:  ilse.maebe@hotmail.com

Naam:  Laurens Lapiere

E-mail:  laurenslapiere@hotmail.com

Naam:  Laurence Lievens

E-mail:  lievensl@hotmail.com

Naam:  Linde Matthys

E-mail:  lindematthys@outlook.com

Naam:  Niels De Bruyne

E-mail:  niels.debruyne@hotmail.com

Hulptrainers

Naam:  Inge Van Eldik

E-mail:  ingeve21@gmail.com

Naam:  Manon Parlevliet

E-mail:  manon.parlevliet@yahoo.com

Naam:  Lisa Van der Meeren

E-mail:  lisa.van.der.meeren@gmail.com

Naam:  Seppe Van Schelstraete

E-mail:  seppe_vs@hotmail.com

Acro

Trainers

Naam:  Annelies De Bruyne

E-mail:  annelies_debruyne_7@msn.com

Naam:  Gertjan Claus

E-mail:  gertjanclaus@hotmail.com

Naam:  Laurens Lapiere

E-mail:  laurenslapiere@hotmail.com

Naam:  Anke Paelman

E-mail:  anke.paelman@telenet.be

Naam:  Valerie Paelman

E-mail:  valerie.paelman@telenet.be

Naam:  Laurent De Ganck

E-mail:  degancklaurent@gmail.com

Naam:  Evy De Clerq

E-mail:  evydeclercq2012@icloud.com

Hulptrainers

Naam:  Manon Parlevliet

E-mail:  manon.parlevliet@yahoo.com